Email úspěšně odeslán.
Odeslat další poptávku.
Nezávazná poptávka
Vaše jméno:*
Váš email:*
Váš telefon:
O co máte zájem?
* pole označená hvězdičkou,musí být vyplněny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů
x
+420 603 964 398
KDO JSME?

O nás

Firma IT Marketing s.r.o., vznikla přirozeným vývojem z původního seskupení pracovníků v oblasti IT, do té doby působících pod značkou VM-Systems CZ, zabývající se programováním web aplikací, správou serverů a on-line marketingu. Protože veškeré aktivity nebyly příliš sladěny a zároveň se nedostávalo dostatečné podpory značky (brandu), rozhodli jsme se pro název, jasně odrážející kompletního portfólia služeb, tedy IT Marketing.

V současnosti poskytujeme i vyjma provozu svých vlastních projektů, stejný rozsah služeb, kdy stěžejním pilířem je nabídka veškerých služeb, činností a konzultací v oblasti on-line marketingu.

Za dobu našeho působení jsme řešili desítky projektů různého rozsahu a dokážeme tak uspokojit jak jednotlivce s požadavkem na nízkonákladové řešení webu, tak i rozsáhlejší projekty s nutnou podporou kompletního marketingu a další podpory. Naše služby poskytujeme jak uceleně, tak i jako jednotlivá řešení za odpovídající hodnotu, nicméně vždy se vám budeme snažit vycházet vstříc, minimalizovat náklady a maximalizovat výnosnost.

Pracujeme moderně a nenáročně. V době moderních komunikačních technologií, které současný internet nabízí, není nutné mít celý tým na jednom místě. Projekty jsou řízeny centrálně a pomocí detašovaných pracovišť šetříme pracovníkům čas, náklady a tím i dokážeme poskytnout výhodnější ceny i Vám naším zákazníkům.

Vyzkoušejte nás a uvidíte, že naše řešení, si můžete dovolit.

Uděláme pro vás maximum

Jsme v tom s Vámi

Napište nám, v čem vám můžeme pomoci a uděláme maximum, abychom společně dosáhli Vašeho cíle. Pomůžeme Vám se zorientovat ve světě internetu, jeho možnostech a ukážeme Vám jak měřit efektivitu vašeho podnikání.